שירותי המשרד

מיסוי אמריקאי

מיסוי אמריקאי ואמנת המס בין ישראל לארה"ב מבלבלים רבים, אשר לא יודעים למי הם כפופים בכל הקשור לחבות המס שלהם, והאם ניתן להפחית או לבטל עלויות.
בשורות הבאות ננסה לספק קצת הסבר על הנושא ולספר על השירותים השונים שמשרדנו, ויסקינד-ביטס מיסוי אמריקאי, מעניקים לקהל הלקוחות.

סוגיות מיסוי אמריקאי

לא בכדי זכתה ארה"ב בתואר הנכסף "ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות". מעצמה כלכלית, המהווה כר פורה למשקיעים מכל העולם: אנשי עסקים, חברות סטארט אפ ויצואנים, המעוניינים לצעוד לעבר הצלחה גלובאלית ורווחה כלכלית. אך אליה וקוץ בה, לצד כל הזדמנות וזכויות טמונות גם חובות, חובות מיסוי אמריקאי וישראלי גם יחד. תושבי ישראל המעוניינים להתחיל בפעילות עסקית בארה"ב עתידים למצוא עצמם כפופים לחובות דיווח לרשויות המס בישראל, כארץ מושבם, ודיווח לרשויות המיסים בארה"ב, כארץ בה מתבצעת ההשקעה.

"קפיצה למים העמוקים", ללא הבנת ההשלכות הצפויות בסוגיות מיסוי אמריקאי וישראלי ובהעדר תכנון מראש של אופן ההתאגדות והפעילות, עשויה "לזכות" אתכם בהכרות עם צד פחות נעים של היבטי המיסוי ולגרור קנסות מס מיותרים ואובדן של כספים רבים.

ייעוץ בנושאי מיסים בארה"ב

אנחנו במשרד רו"ח ויסקינד-ביטס הכולל צוות רואי חשבון מורשים בישראל ובארה"ב נשמח לעזור לכם לראות את התמונה המלאה ולסייע לכם להבין את מכלול היבטי המס הכרוכים בפעילותכם בארה"ב.

הידע שלנו במיסוי ישראלי, מיסוי אמריקאי והיבטי המיסוי הבינלאומיים בין שתי המדינות הוא האקס פקטור שהמשרד מציע ללקוחותיו אשר מרכז חייהם הפיזי הינו בישראל ומעוניינים להתחיל בפעילות עסקית בארה"ב.

באמצעות שילוב הידע, היכולות והקשב הרב באפשרותנו לייעץ לכם טרם ביצוע ההשקעה בפועל. נבצע עבורכם תכנון מיטבי של מבנה ההשקעה ובסוף השנה נבטיח כי דוח המס שלכם מוכן בצורה אופטימלית, תוך ביצוע איזונים מתאימים. כמובן, תוך מתן דגש על מכלול השיקולים הנדרשים, בהתאם למקרה הספציפי והייחודי של כל לקוח, ומתן מענה הולם לכך בעת הכנת דוח המס.

נקודת המוצא שלנו היא כי הלקוח מניח שלל רב על כף המאזניים, בין אם מדובר  בזמנו, כספו, וכלה באנרגיה אותה הוא משקיע. לפיכך, משרד רואי חשבון ויסקינד-ביטס אשר מתמחים במיסוי אמריקאי ומכירים את התחום על בוריו, רואים כערך עליון את ליווי הלקוח, מתן מענה אישי, וביצוע כל פעולה אשר תבטיח חסכון מקסימלי ללקוח.

 

מיסוי אמריקאי ויסקינד-ביטס

 

אנו מלווים את לקוחותינו בכל שאלה, בעיה או סוגיה בנושאי מיסוי אמריקאי. נשמח לתת חוות דעת מקצועית, להנחות אתכם ולסייע לכם במגוון התחומים הבאים במיסוי אמריקאי:

ייעוץ ראשוני טרם תחילת פעילות בארה"ב

  • הערכות ותכנון מס לקראת ביצוע עסקאות והקמת מיזמים בארה"ב
  • סיוע בהקמת מבנה פעילות אופטימלי שימקסם את רווחי העסק
  • בניית תחזיות מס מפורטות לפעילות "עד הבית" (ארה"ב וישראל) טרם תחילת הפעילות לצורך תחשיבי תשואה נטו.

ייעוץ בנוגע להטבות מס מכוח אמנת המס בין ישראל לארה"ב

הניסיון שלנו מאפשר לנו לדעת מתי סביר ואפשרי לנסח עבורכם נימוקים לפוזיציות מיסוי שונות בדוח המס האמריקאי אשר יאפשרו לכם לקבל הטבות מס, בהתאם להוראות האמנה.

ייעוץ לפני ביצוע רילוקיישן לארה"ב

ייעוץ לתושבי ישראל בהגירתם לארה"ב ובשובם לישראל, בהקשר למכלול דיני המס.

מתן חוות דעת מקצועיות בהקשר לסוגיות מיסוי אמריקאי וישראלי

הצוות המנוסה שלנו ישמח להעניק לכם ייעוץ וחוות דעת מקצועית, כדי שתמיד יהיה לכם מענה ראוי.

 

 

מיסוי אמריקאי

לא צריך להגיע לרגע הזה – מיסוי אמריקאי לא צריך להפוך לסיוט

 

סיוע בביטול קנסות מס בארה"ב

כלל ידוע הוא כי הקנסות שמטיל ה – IRS כואבים וכמעט בלתי אפשריים לביטול. בזכות הניסיון שלנו נוכל לעזור לכל מי שבשל סיבה כזו או אחרת קיבל קנס ומעוניין לבדוק האם וכיצד ניתן לבטלו.

ויסקינד-ביטס

משרד רו״ח המתמחה בסוגיות מיסוי אמריקאי, התנהלות פיננסית מול רשויות המיסים בארה"ב, כדאיות השקעות בארה"ב, מס חברות וסוגיות מיסים בארה"ב.
צרו קשר- 073-7693688

זקוקים למידע נוסף או לייעוץ בנושאי מיסוי אמריקאי? אנחנו כאן לרשותכם