שירותי המשרד

ייעוץ מס לרילוקיישן לארה"ב

רואה חשבון לרילוקיישן לארה"ב, אשר יסייע ויעניק ייעוץ מס ותכנון מס מיטבי יכול לעשות את ההבדל בין חוויה טובה לבין חוויה נהדרת ומשתלמת.
ייעוץ מס לרילוקיישן לארה"ב והדרכה של עובדים שכירים או עצמאיים שעושים את צעדיהם הראשונים לעבר החלום האמריקאי יכול לספק כלים משמעותיים, שיתורגמו לסכומים משמעותיים.

משרד רואה חשבון ויסקינד – ביטס מתמחה במיסוי אמריקאי וישראלי ובעל ניסיון רב בנושאים של מיסוי בינלאומי והענקת ייעוץ מס לפני רילוקיישן לארצות הברית.
אנחנו שמים דגש על כל הפרטים, מייעצים, מדריכים ומלווים אתכם הן בצעדים הראשונים והן בהמשך הדרך.

ייעוץ מס לפני רילוקיישן

 

אנחנו רואים חשיבות רבה בביצוע ייעוץ מס לפני רילוקיישן ומקפידים על תהליכי עבודה קפדניים עם לקוחותינו, המושתתים על בסיס מעורבות גבוהה, אמון ואווירה של שותפות אמיתית לדרך.
נשמח לסייע לכם לבצע את הרילוקיישן בהצלחה יתרה, מתוך מחשבה ואמונה שתכנון נכון וקפדני יקנו לכם כלים מאוד מהותיים להמשך הדרך שלכם.

 

רילוקיישן לארה"ב

רילוקיישן לארצות הברית הוא נושא חם שמפתה ישראלים רבים לארוז מזוודות ולטוס אל הדוד סם.
ארה"ב, עם כלכלתה האיתנה, מגוון ההזדמנויות הרחב ושפע האמצעים מציעה כר פורה לישראלים שרוצים לצאת ולחלום בגדול.

עם התחזקות ענף ההיי-טק ופעילות החברות הגלובליות בישראל נפתחת בשנים האחרונות בפני יותר ויותר ישראלים האפשרות לבצע רילוקיישן לארה"ב, בצד האתגר, הקידום והמימוש המקצועי מומלץ לבצע חשיבת מס מקדימה, ולגשת לרואה חשבון לפני רילוקיישן לארה"ב, זאת על מנת לנהל את התהליך באופן חכם ולהימנע מ"תאונות" מיסים בארה"ב ובישראל.

לצד הציפייה לקראת האתגר המקצועי החדש והחששות של המעבר, נושא לא פחות חשוב, שראוי לתת לו דגש ולהתכונן אליו טרם המעבר הוא נושא המס.

בעת ביצוע רילוקיישן לארה"ב עולות שאלות רבות הנוגעות לענייני מס.

לפעולות שתעשו לפני, במהלך ולאחר החזרה מרילוקיישן עשויות להיות השלכות מס נרחבות ולכן מומלץ להערך למעבר מראש על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטות החשובות בזמן אמת.

ייעוץ מס לפני רילוקיישן לארה"ב

ייעוץ מס לפני רילוקיישן יכול להיות שווה עשרות ואף מאות אלפי שקלים בהמשך הדרך.

כאשר מתכננים רילוקיישן לארצות הברית או לכל מקום אחר רצוי להתייעץ עם רואה חשבון השולט ברזי המס של מדינת היעד. לא כל רואה חשבון "שוחה" בשווקים בינלאומיים ומכיר את כל סוגיות המיסוי.

רילוקיישן – ניתוק תושבות והבנת חבות המס הצפויה

 

ייעוץ מס רילוקיישן לארה"ב
ייעוץ מס לפני רילוקיישן לארה"ב – צריך לראות מעבר למספרים..

 

בואו נצלול קצת ונבין יותר את רזי החוק והדרישות מכם:

החל משנת 2016 מס הכנסה בישראל דורש מכל עובד שכיר שיוצא לרילוקיישן במדינה זרה להגיש דוח הצהרת ניתוק תושבות וזאת על מנת לעשות סדר בתחום שעד שנה זו היה פרוץ למדי.

למעשה, עד שנת 2016 יכל כל עובד לעשות דין לעצמו ולהחליט לבד על ניתוק תושבות וזאת מבלי לבחון לעומק האם אכן מתקיים לגביו הניתוק בפועל.

עם החיוב בהגשת הדוח, מס הכנסה למעשה מנסח אמות מידה ברורות לשאלה האם הנישום עתיד לקיים בפועל את ניתוק התושבות ובשל כך אינו חייב מס בישראל על עבודתו בחו"ל.

השאלה האם מתקיים או לא מתקיים ניתוק תושבות היא שאלה קריטית והשלכותיה יכולות לבוא לידי ביטוי לא רק בהיבט המס, אלא גם בהיבט של ביטוח לאומי, בפרט במדינות ללא אמנת ביטוח לאומי, כמו ארה"ב למשל.

הבנת סוגיות המיסים בארה"ב בטרם עושים רילוקיישן לארה"ב

משרד רואי חשבון ויסקינד-ביטס מתמחה בטיפול בעובדים היוצאים לתקופת רילוקיישן בארה"ב ואלו אשר חוזרים ממנו.

זמן השהייה, מרכיבי השכר, אופן התעסוקה ועוד גורמים רבים עשויים להיות בעלי משמעות ניכרת כאשר בוחנים את השלכות המיסוי ברילוקיישן לארה"ב, מאחר והתהליך מערב שתי מדינות, עם חוקי מס המתעדכנים מידי תקופה אנו ממליצים בחום להיערך לשינוי כזה מבעוד מועד ומציעים ייעוץ אישי ומקצועי, תפור למידותיך והכי חשוב מעודכן בכל פרטי החקיקה והשינויים האחרונים!

באפשרות הצוות שלנו ניתן לספק את כל האלמנטים שהעובד נדרש אליהם לפני, במהלך ואחרי החזרה מארה"ב, כולל:

  • שיחת ייעוץ מקדימה טרם היציאה לרילוקיישן
  • תכנון פעולות נדרשות לצורך קיבוע המעמד והפחתת נטל המס המשולב
  • הגשת דוחות מס שוטפים לרשויות בארה"ב ובישראל
  • תכנון לפני החזרה ארצה
  • ייצוג מול רשויות המס בישראל ובארה"ב

 

*היתרון הגדול של צוות המשרד הוא בהכרת כללי המיסוי בארה"ב ובישראל גם יחד.

התייעצות עם רואה חשבון לרילוקיישן לארה"ב, ויפה שעה אחת קודם יכולה להוות יתרון עצום בהמשך הדרך. באמצעות הידע שלנו אנו יכולים לכוון את הלקוח בביצוע פעולות מקדימות שתכליתן להפחית את נטל המס המשולב ולהימנע מתאונות מס שאינן מחויבות המציאות.

במהלך השהות של העובד בארה"ב אנו נוכל להכין ללקוח את דוחות המס בישראל ובארה"ב תוך מתן דגש מקצועי ואיכותי על הנתונים הנדרשים לדיווח במצב. השליטה שלנו בכללי המיסוי מאפשרת לנו לבצע אופטימזציה של נטל המס המשולב בשתי המדינות.

 

ייעוץ מס לפני רילוקיישן לארה"ב עתיד לשפוך אור רב על צפי ההכנסות העתידי, הרווח הצפוי ולספק כלים לתכנון מס מיטבי.

"מי שטורח היום יוצא נשכר מחר" – צרו איתנו קשר  

ויסקינד-ביטס

משרד רו״ח המתמחה בסוגיות מיסוי אמריקאי, התנהלות פיננסית מול רשויות המיסים בארה"ב, כדאיות השקעות בארה"ב, מס חברות וסוגיות מיסים בארה"ב.
צרו קשר- 03-9150789

זקוקים למידע נוסף או לייעוץ בנושאי מיסוי אמריקאי? אנחנו כאן לרשותכם