שירותי המשרד

ייעוץ השקעות בנדל"ן בארה"ב

ייעוץ לרכישת נכס בארה"ב המתבסס על תכנון מס והערכות מראש בהתאם לשאיפות ההשקעה וההתפתחות העתידית עשוי להוות את ההבדל בין עסקה טובה לעסקה מצוינת.

צוות המשרד מומחה בסוגיות מיסוי נדל"ן בארה"ב ובישראל וישמח לעמוד לשירותכם בשלב בחינת ההשקעה בנדל"ן בארה"ב ובדיקת כדאיותה בתכנון מבנה מס שיוכל לאפשר לכם למקסם את התשואה נטו על השקעתכם, לאחר עלויות שכר טרחה ומיסים בארה"ב וישראל.

השקעה בנדל"ן בארה"ב

השקעה בנדל"ן בארה"ב קורצת למשקיעים רבים ולא בכדי. בישראל השקעה טובה תניב למשקיע הממוצע תשואה ברוטו משכר דירה בשיעור של כ- 4% (מבלי לקחת בחשבון עלויות מימון, הוצאות שוטפות ומיסים) לצד הקצאת סכום לא מבוטל של הון עצמי לצורך רכישת הנכס וקבלת המימון מהבנק. לעומת זאת, בארה"ב יוכל ליהנות אותו משקיע מתשואה של כ-10%(!)

קיימות אפשריות מגוונות להשקעה בנדל"ן בארה"ב ולא חייבים להתחיל מסכומים גבוהים. ניתן למצוא מבחר רב של נכסים בסכומים המתחילים מ- 50,000$ או להיכנס כמשקיע בשותפויות המתמחות בהשקעה בנדל"ן בארה"ב, ואז ייתכן וניתן יהיה להתחיל מסכומי השקעה נמוכים יותר. האפשרויות רבות ומגוונות, וחיפוש יחד עם מחקר קל (הכל שקוף וכתוב באינטרנט) יוכלו לעזור לכם לקבל החלטה בנוגע להשקעה אשר להערכתכם תניב את התשואה הגבוהה ביותר.

ייעוץ מס להשקעה בנדל"ן

לאחר שחקרתם ואיתרתם את ההשקעה האופטימלית עבורכם, בהתאם למגבלות התקציב ורמת הסיכון, מגיע שלב לא פחות חשוב העשוי להשפיע רבות על התשואה נטו מהשקעתכם, והוא תכנון מבנה המס האידאלי עבורכם בעת ביצוע ההשקעה. לשם כך, מומלץ להיעזר ברו"ח שיהיה בעל הבנה במיסוי אמריקאי, מיסוי ישראלי ומיסוי בינלאומי ויוכל לראות את התמונה הכוללת בישראל ובארה"ב ולתפור לכם "חליפת מס" בהתאם למידותיכם…

קבלת ייעוץ לרכישת נכס בארה"ב בתחילת התהליך תסייע לכם לקבל החלטות נבונות ולהימנע מטעויות עתידיות אשר עשויות להיות בעלות השלכות כספיות מהותיות עבורכם. לעיתים אף תוכלו לגלות שמה שנראה נוצץ ומבטיח על הנייר, אינו באמת כזה בכיס.

צוות המומחים של משרדנו עומד לרשותכם ויוכל ללוות אתכם בכל התהליך. אין תחליף לאיש מקצוע מנוסה ומיומן אשר נמצא בצד שלך ויודע מהן התכניות העתידיות שלך להשקעה, ובהתאם להן מייעץ לך כיצד ניתן יהיה לצמצם באופן חוקי את נטל המס בישראל ובארה"ב.

לפעמים עצה טובה בתחילת הדרך שווה זהב בסופה. בזכות מומחיותנו תזכו לתחושת ביטחון שהפעולות שאתם עושים הן הפעולות הנכונות ביותר עבורכם מבחינת מס. הדיווחים מבוצעים בזמן ובאופן מדויק ולא נשאר שום גורם שעשוי להפתיע אתכם בהמשך הדרך ולגזול מכם זמן יקר. גם אם איתרע מזלכם וביקשו לבצע לכם ביקורת בתיק, אין כמו ההרגשה שלצדכם עומד גוף איתן ומקצועי שמייצג אתכם תוך שמירה על כלל האינטרסים הכלכליים שלכם. לא כל נותן שירות מסוגל לספק זאת ללקוחותיו, אנחנו כן!

במה משרדנו יכול לסייע לכם?

  • ייעוץ ותכנון מבנה ההשקעה שלכם בארה"ב טרם תחילת הפעילות וביצוע ההשקעה הראשונית
  • הנפקת מספר ITIN בארה"ב ופתיחת תיק במס הכנסה בישראל לצורך דיווח על הכנסות מחו"ל
  • הכנה והגשה של דוחות מס בארה"ב
  • הכנה והגשה של דוחות המס בישראל
  • ייצוג מול רשויות המס בארה"ב ובישראל במידת הצורך
  • שירות מקצועי ואיכותי תוך מתן יחס אישי ושיקוף תמונת מצב שנתית מפורטת לכל לקוח

שקט נפשי, חיסכון בזמן וחיסכון במס הם פועל יוצא של כל התהליך המתואר והם רווח נטו של כל לקוח המטופל על ידי מומחי המס שלנו!

הערה חשובה – תכנון המבנה המוצע על ידינו נועד אך ורק לצרכי מס ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי על ידי עו"ד.

 

השקעות ארצות הברית

 

ויסקינד-ביטס

משרד רו״ח המתמחה בסוגיות מיסוי אמריקאי, התנהלות פיננסית מול רשויות המיסים בארה"ב, כדאיות השקעות בארה"ב, מס חברות וסוגיות מיסים בארה"ב.
צרו קשר- 03-9150789

זקוקים למידע נוסף או לייעוץ בנושאי מיסוי אמריקאי? אנחנו כאן לרשותכם