מיסים בארה״ב - מרכז המידע

מיסים בארה"ב – כל המידע הרלוונטי שאתם צריכים לדעת בנושאי מיסוי ארצות הברית-ישראל.

הגשת דוח מס בארה

הגשת דוח מס אמריקאי

מי מחויב בהגשת דוח אמריקאי, האם כל אדם בעל אזרחות אמריקאית, האם מחזיקי גרין קארד? מהם הקריטריונים לצורך הגשת דוח מס בארה"ב? מתי מגישים דוח מס אמריקאי? האם ארכה להגשת דוח מס מקנה גם ארכה למועד תשלום המס? מומחי מיסוי אמריקאי וישראלי עם כל התשובות בפנים

קראו עוד
מס חברות בארה''ב

פתיחת חברה ומס חברות בארה"ב

מה עליכם לעשות על מנת לפתוח חברה בארה"ב? מהן מדרגות המס הצפויות כחברה אמריקאית? מהם היתרונות והחסרונות הטמונים במיסוי כחברה בארה"ב?
מהן צורות ההתאגדות הנפוצות? עד מתי נדרשות חברות בארה"ב להגיש דיווח מס?

קראו עוד
גילוי מרצון בארה''ב

גילוי מרצון בארה"ב לרשויות המס

גילוי מרצון בארה"ב עבור אזרחים המתגוררים מחוץ לארה"ב - ישראלים רבים המחזיקים באזרחות אמריקאית או בגרין קארד נדרשים על ידי הבנק לחתום על טופס W9, בו מצהירים כי ממלאים אחר כל חובות הדיווח בארה"ב. משרד רואי חשבון ויסקינד ביטס עם הסבר נרחב על התכנית ועל הליווי שמעניק המשרד

קראו עוד
החזר מס בארה

החזר מס לסטודנטים בעלי אזרחות אמריקאית

החזר מס לסטודנטים בארה"ב - החלטה אשר עשויה לסייע לסטודנטים לרכוש השכלה גבוהה. כיצד מוענק הסיוע? האם יכול להתקבל בדרך של החזר מס לסטודנטים. משרד רו"ח ויסקינד ביטס המתמחה בסוגיות מיסוי אמריקאי יעשה לכם קצת סדר בנתונים ויעניק פירוט אודות הזיכוי והתנאים לקבלת החזר מס בארה"ב.

קראו עוד
טופס w9 ו-טופס W8

טופס W8/W9– מה רוצה ממני הבנק?

יותר ויותר לקוחות פונים אלינו ושואלים מדוע נדרשים לחתום על טפסים לרשויות המיסים האמריקאיות? אז מהו טופס W9, מהו טופס W8? למי מיועדים הטפסים? מה עושים כשהבנק מאיים לסגור את החשבון?

קראו עוד
fatca

FATCA בישראל

מהי תכליתו העיקרית של חוק ה- FATCA? את מי מחייב חוק הפטקא? מהם פרטי החשבון אותם דורשות רשויות המיסים בארה"ב? ואיך זה בא לידי ביטוי בישראל?

קראו עוד
fbar

כל מה שצריך לדעת על FBAR

Foreign Bank Account Reporting - FBAR, דוח שנתי המפרט את החשבונות הפיננסים הזרים מחוץ לארה"ב בבעלותו של אזרח אמריקאי (בחשבון נפרד או במשותף). על אילו חשבונות יש לדווח? האם כל אזרח אמריקאי מחויב? למי מוגש FBAR? מתי צריך להגיש את הדוח? וכיצד רואה חשבון אמריקאי מסייע לכם?

קראו עוד
itin

ITIN Number - מספר משלם מס אמריקאי

מה זה itin? איך מקבלים מספר itin? מתי צריך לציין אותו? מהם הפרטים לצורך הגשת הבקשה לקבלת itin?
האם ישנם עדכונים חשובים בנוגע למספר Itin? כיצד משרד רואי חשבון ויסיקנד ביטס מסייע לכם?

קראו עוד
השקעות נדל

מגלים את אמריקה - מדוע השקעה בנדל"ן בארה"ב קורצת למשקיעים?

השקעה בנדל"ן בארה"ב - מי המשקיעים? האם השקעה בנדל"ן בארה"ב כל כך רווחית? מהם היתרונות של שוק הנדל"ן האמריקאי? כיצד נפילת שוק הנדל"ן האמריקאי שינתה את כללי המשחק? האם יחול על המשקיע מיסוי נדל"ן בארה"ב ובישראל גם יחד?

קראו עוד