אודות

עמרי ביטס, רו״ח

רו"ח מוסמך בישראל ומוסמך מטעם רשות המס הפדראלית האמריקאית (IRS) לייצוג נישומים בארה"ב.
בוגר פירמת רואי החשבון העולמית Ernst & Young, בעל ניסיון של למעלה מחמש שנים בתחומי המיסוי הבינלאומי בכלל ומיסוי אמריקאי בפרט, חשבונאות פיננסית, ושירותי ביקורת של חברות ציבוריות, פרטיות וגופים ממשלתיים.
בוגר תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה באוניברסיטת חיפה.
חבר בלשכת רואי החשבון בישראל.

עמרי נשוי ואב לשניים ובזמנו הפנוי הינו שחיין תחרותי בנבחרת השחייה של מכבי חיפה מאסטרס – בריכה ומים פתוחים.

רותם ויסקינד, רו״ח

רו"ח מוסמך בישראל ובארה"ב.
בוגר מחלקת המיסוי הבינלאומי של פירמת רואי החשבון KPMG-סומך חייקין, בעל ניסיון של למעלה מחמש שנים בתחום המיסוי הבינלאומי, כולל לווי מקצועי של משקיעים, חברות ציבוריות ופרטיות בתחומי הנדל"ן, היי-טק ותעשיה.
בוגר תואר שני בהצטיינות בחשבונאות ותואר ראשון בכלכלה מ-Baruch College, City University of New York.
חבר בלשכת רואי החשבון האמריקאית (AICPA) ובלשכת רואי החשבון בישראל.

רותם נשוי ואב לשלושה ובזמנו הפנוי נהנה לשחק כדורסל עם קבוצתו בבנימינה. בעברו היה רותם קפטן קבוצת הנוער של הפועל ירושלים ושיחק בנבחרת הקדטים של ישראל.

רותם ויסקינד - רואה חשבון אמריקאי

החזון שלנו - לראות מעבר למספרים

משרד רו״ח ויסקינד-ביטס כולל צוות מנוסה ומקצועי של רואי חשבון מורשים בישראל ובארה"ב. הטיפול בסוגיות המס, ההתלבטות בכדאיות ההשקעה, הבירוקרטיה מול הרשויות – לא צריכים להדאיג אותך, זו העבודה שלנו. אנחנו מאמינים במתן שירות מקצועי בלתי מתפשר לצד אמינות, דיוק ויחס אישי. אנו פועלים מתוך הבנה שהלקוח הוא לא רק לקוח, אלא שותף לדרך. בסופו של יום, אנחנו כאן לשם מטרה אחת ויחידה – לשרת את האינטרס האישי והמקצועי שלך.

מיסוי אמריקאי נתפס בעיניי רבים לתחום "אפור" ואנחנו שואפים להביא בשורה חדשה ומרעננת לתחום. דרך העבודה שלנו מעודדת שימוש בטכנולוגיה וחדשנות בנושא מידע וטפסים. לקוחותינו כוללים ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית, משקיעי נדל"ן בארה"ב, חברות ישראליות הפועלות בארה"ב ועוד. אנחנו נעזור לך למצות את זכויותיך, כדי שתוכל להתמקד בקידום הרעיון הגדול הבא שלך.