מרכז המידע

fatca

FATCA בישראל

מהי תכליתו העיקרית של חוק ה- FATCA? את מי מחייב חוק הפטקא? מהם פרטי החשבון אותם דורשות רשויות המיסים בארה"ב? ואיך זה בא לידי ביטוי בישראל?

קראו עוד
fbar

כל מה שצריך לדעת על FBAR

Foreign Bank Account Reporting - FBAR, דוח שנתי המפרט את החשבונות הפיננסים הזרים מחוץ לארה"ב בבעלותו של אזרח אמריקאי (בחשבון נפרד או במשותף). על אילו חשבונות יש לדווח? האם כל אזרח אמריקאי מחויב? למי מוגש FBAR? מתי צריך להגיש את הדוח? וכיצד רואה חשבון אמריקאי מסייע לכם?

קראו עוד
itin

ITIN Number - מספר משלם מס אמריקאי

מה זה itin? איך מקבלים מספר itin? מתי צריך לציין אותו? מהם הפרטים לצורך הגשת הבקשה לקבלת itin?
האם ישנם עדכונים חשובים בנוגע למספר Itin? כיצד משרד רואי חשבון ויסיקנד ביטס מסייע לכם?

קראו עוד
השקעות נדל

מגלים את אמריקה - מדוע השקעה בנדל"ן בארה"ב קורצת למשקיעים?

השקעה בנדל"ן בארה"ב - מי המשקיעים? האם השקעה בנדל"ן בארה"ב כל כך רווחית? מהם היתרונות של שוק הנדל"ן האמריקאי? כיצד נפילת שוק הנדל"ן האמריקאי שינתה את כללי המשחק? האם יחול על המשקיע מיסוי נדל"ן בארה"ב ובישראל גם יחד?

קראו עוד
us tax declaration

הצהרת הון בארה"ב

הזדמנויות עסקיות קיימות בכל העולם ועל מנת למקסם אותן יש להיערך בהתאם ובאמצעות הצהרת הון וידיעת חוקי המיסוי השונים בכל מדינה.

קראו עוד
השפעת fatca בישראל

איך חוק ה-FATCA משפיע על הנהלת חשבונות בארץ?

האם ואיך חוק ה- FATCA האמריקאי משפיע על ניהול החשבונות של עסקים ואזרחים אמריקאים בישראל?

בארצות הברית, אנשים חשבו שיוכלו לשלם פחות מס לרשויות על ידי ניהול חשבונות בנק במדינות שאינן מקום המגורים שלהם; בחזקת "אף אחד לא ידע שהרווחתי, אם הכסף ישולם לחשבון זר".

קראו עוד
עבירות מס

תחומים וסוגים של עבירות מס

רובנו מכירים את המושג ״עבירות מס״ בהקשר של העלמת מס, ניפוח הוצאות וכו׳. עבירות כאלו הן בחזקת עבירה פלילית חמורה, המחייבת ענישה בדרגות שונות, ובמקרים מסוימים אף עונש מאסר בפועל של עד שבע שנים.

קראו עוד