מרכז המידע

דוח מס אמריקאי

דוח מס אמריקאי

מי מחויב בהגשת דוח אמריקאי, האם כל אדם בעל אזרחות אמריקאית, האם מחזיקי גרין קארד? מהם הקריטריונים לצורך הגשת דוח מס בארה"ב? מתי מגישים דוח מס אמריקאי? האם ארכה להגשת דוח מס מקנה גם ארכה למועד תשלום המס? מומחי מיסוי אמריקאי וישראלי עם כל התשובות בפנים

קראו עוד
מס חברות בארה''ב

מס חברות בארה"ב

מה עליכם לעשות על מנת לפתוח חברה בארה"ב? מהן מדרגות המס הצפויות כחברה אמריקאית? מהם היתרונות והחסרונות הטמונים במיסוי כחברה בארה"ב?
מהן צורות ההתאגדות הנפוצות? עד מתי נדרשות חברות בארה"ב להגיש דיווח מס?

קראו עוד
גילוי מרצון בארה''ב

גילוי מרצון לרשויות המיסים בארה"ב

גילוי מרצון בארה"ב עבור אזרחים המתגוררים מחוץ לארה"ב - ישראלים רבים המחזיקים באזרחות אמריקאית או בגרין קארד נדרשים על ידי הבנק לחתום על טופס W9, בו מצהירים כי ממלאים אחר כל חובות הדיווח בארה"ב. משרד רואי חשבון ויסקינד ביטס עם הסבר נרחב על התכנית ועל הליווי שמעניק המשרד

קראו עוד
החזר מס בארה

החזר מס לסטודנטים בעלי אזרחות אמריקאית

החזר מס לסטודנטים בארה"ב - החלטה אשר עשויה לסייע לסטודנטים לרכוש השכלה גבוהה. כיצד מוענק הסיוע? האם יכול להתקבל בדרך של החזר מס לסטודנטים. משרד רו"ח ויסקינד ביטס המתמחה בסוגיות מיסוי אמריקאי יעשה לכם קצת סדר בנתונים ויעניק פירוט אודות הזיכוי והתנאים לקבלת החזר מס בארה"ב.

קראו עוד
לרכוש דירה בחול

דגשים לרכישת דירה בחו"ל ובישראל

עומדים לרכוש דירה בחו"ל להשקעה או למגורים? יש לכם דירה ואתם רוצים לבצע מחזור משכנתא ולהשתמש ביתרה להשקעה? חשוב מאוד לפני הכל שתבינו כי רכישה של דירה בחו"ל שונה לחלוטין מרכישה של דירה בארץ. צורת הרכישה שונה, חוקי המיסוי, דיני הרכישה ועוד.

קראו עוד