צור קשר
073-7693688

x
מרכז המידע

דוח מס אמריקאי

דוח מס אמריקאי

בישראל, כל אזרח ישראלי המחזיק באזרחות אמריקאית או גרין קארד, העומד בסף הדיווח שנקבע ע"י ה– IRS מחויב בהגשת דוח מס בארה"ב הכולל דיווח על הכנסות שהפיק בישראל ובשאר העולם.

להבדיל ממרביתן המוחלט של מדינות העולם הממסות את אזרחיהן על בסיס מיסוי פרסונאלי מבוסס תושבות בארה"ב נהוגה שיטת מיסוי פרסונאלי מבוסס אזרחות.

כל אדם בעל אזרחות אמריקאית, בין אם מתגורר בארה"ב ובין אם מתגורר בכל מדינה אחרת בעולם מחויב בדיווח על הכנסותיו הכלל עולמית לרשויות המס בארה"ב, גם אם אינו מתגורר בארה"ב או מפיק הכנסה שמקורה בארה"ב.

 

 

דוח מס בארה"ב

קריטריונים לצורך הגשת דוח מס בארה"ב:

הקריטריונים לחבות בהגשת דוחות מס בארה"ב עבור אזרחים אמריקאים ובעלי גרין קארד מתייחסים לגיל, מצב משפחתי ורמת הכנסה שנתית ומתנים בין אדם לאדם, להלן סכום ההכנסה השנתי אשר מעליו מחויב אזרח אמריקאי בדיווח מיסים שנתי בארה"ב:

 

טבלת מס

* הנתונים מתייחסים לשנת 2016 ומתורגמים לשקלים בהתאם לשע"ח ממוצע לשנת 2016 (3.997)

 

לא עברתם את ספי ההכנסה המחייבים אתכם בהגשת דוח מס אמריקאי? ייתכן ואתם עדיין חייבים בדיווח FBAR אודות הנכסים הפיננסיים שלכם המוחזקים מחוץ לארה"ב. קרא עוד על דוח ה – FBAR

 

מדרגות מס בארה"ב

מתי מגישים דוח מס אמריקאי – דוחות יחידים:

 

 

תאריכים להגשת דוח מס אמריקאי

 

הערות:

  • בקשה לאורכה סטנדרטית ניתן להגיש ולקבל באופן אוטומטי, כל עוד הבקשה הוגשה עד למועד ההגשה המקורי
  • בכל מקרה כל מתן ארכה להגשת דוח מס אמריקאי אינו מקנה גם ארכה למועד האחרון לתשלום המס

 

מועד הגשת דוח מס בארה"ב


לא נעים בכיס?

לא סוף העולם, כמובן בהנחה שיודעים להתנהל בחוכמה ובדרך מקצועית, לדרוש את ההטבות וההקלות המגיעות לכם מכוח אמנת המס בין ישראל לארה"ב או מטעם הדין האמריקאי.

משרד ויסקינד-ביטס רואי חשבון מתמחה בתחום המיסים בארה"ב וישמח לעמוד לשירותכם לצורך הגשת מלוא הדיווחים שלכם בארה"ב ולספק לכם שקט נפשי וביטחון גמור כי הנכם מטופלים בידי אנשי המקצוע הטובים והמקצועיים ביותר בשוק.

מיסוי אמריקאי אינו בגדר תעלומה, אך בהחלט אינו עסק פשוט עבור מי שאיננו בעל אוריינטציה לתחום המס, הכללים רבים וסבוכים וחלים באופן שונה על פלחים שונים באוכלוסייה.

רואי החשבון שלנו מנצלים את שילוב הידע שלהם במיסוי אמריקאי, ישראלי ובמיסוי בינלאומי על מנת לתת ללקוח ביטחון מלא כי דיווחי המיסים בארה"ב יטופלו באופן אופטימלי תוך ביצוע איזונים והתאמות המביאים בחשבון את מכלול השיקולים הנדרשים בהתאם למקרה הספציפי והייחודי של כל לקוח.

בנוסף, כחלק מתודעת השירות הגבוהה של משרדינו אנו מאמינים בקשר שוטף וישיר מול הלקוח המאפשר לנו להכווין אותך כיצד להתנהל נכון יותר בחיי היום יום ולקבל את ההחלטות הכלכליות הנכונות והנבונות ביותר עבורך מבחינת דיני המס האמריקאי על מנת שלא ליפול למלכודות כפל מס, ובכך מספקים לך ערך מוסף בדמות של חיסכון בזמן, כסף ואנרגיה.

 

מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ עם אחד ממומחי המס שלנו ולקבל תמונת מצב מלאה 

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ מס, העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד. האמור לעיל מוגש כאינפורמציה בלבד. הכתוב באתר זה אינו מהווה יעוץ ואין בו משום תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל נישום.